LTU Patekote į pirmąjį lietuvišką domeną. Daugiau informacijos

 

Projekto pavadinimasDalyvavimas užsienyje vyksiančioje konferencijoje NUMTA2019

Paraiškos kodasNr. 09.3.3.-LMT-K-712-13-0161

Projekto dalyvis: prof. Julius Žilinskas

Projekto tikslas – kelti profesinę kompetenciją ir gilinti žinias dalyvaujant konferencijoje „The 3rd International Conference and Summer School Numerical Computations: Theory and Algorithms“.

Konferencijoje prof. J. Žilinskas skaitys pranešimą "Ranking-based Discrete Optimization Algorithm for Asymmetric Competitive Facility Location".

Prof. J. Žilinsko mokslinių tyrimų kryptys - globalusis ir diskretusis optimizavimas, lygiagretieji skaičiavimai, duomenų analizė ir vizualizavimas. Numatomas pranešimas yra apie optimizavimo algoritmą vietos parinkimo uždaviniams. Globalusis ir diskretusis (kombinatorinis) optimizavimas yra tarp pagrindinių konferencijos tematikų. J. Žilinskas dalyvavo ir ankstenėse šios serijos konferencijose 2013 ir 2016 metais, paskelbė straipsnius specialiuosiuose žurnalų Nonlinear Science and Numerical Simulation ir Journal of Global Optimization numeriuose, yra įtrauktas į 2016 ir 2019 metų konferencijų mokslinius komitetus.

Finansavimo šaltinis - Projektas bendrai finansuotas iš Europos socialinio fondo lėšų (projekto Nr. 09.3.3-LMT-K-712-13-0161) pagal dotacijos sutartį su Lietuvos mokslo taryba (LMTLT).

vu logo spalvotases fondu investiciju veiksmu programa logo

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku