LTU Patekote į pirmąjį lietuvišką domeną. Daugiau informacijos

 

Projekto pavadinimasDalyvauti užsienyje vykstančioje tarptautinėje mokslinėje konferencijoje "28th European Conference on Operational Research (EURO 2018)"

Paraiškos kodasNr. 09.3.3-LMT-K-712-06-0023

Projekto dalyvis: doc. dr. Ernestas Filatovas

Santrauka. Šio projekto tikslas - kompetencijos kėlimas dalyvaujant tarptautinėje mokslinėje konferencijoje “29th European Conference on Operational Research (EURO 2018)“ (http://euro2018valencia.com). Tai yra svarbiausia ir didžiausia metų konferencija operacijų tyrimų tematikoje turinti nuolatinį tęstinumą, ir kurioje dalyvauja ir dalinasi naujausiais pasiekimais Europos ir viso pasaulio mokslininkai. Konferencijos metu pristatomos ir aptariamos problemos ir tendencijos optimizavimo srityje. Ši konferencija tiesiogiai atitinka pagrindinę E. Filatovo mokslininko tyrimų kryptį – daugiakriteris optimizavimas. Konferencijoje E. Filatovas skaitys mokslinį pranešimą „Pirmenybe grįstas evoliucinis daugiakriteris optimizavimas su valdomu aproksimacijos tikslumu“, kuriame pristatys naują pirmenybe grįstą evoliucinį daugiakriterio optimizavimo algoritmą. Pranešimo metu bus parodytas siūlomo algoritmo efektyvumas, įvertintas sprendžiant įvairaus sudėtingumo daugiakriterio optimizavimo uždavinius. Konferencijos metu E. Filatovas išklausys didelį skaičių mokslinių pranešimų iš optimizavimo srities (tame tarpe ir daugiakriterio), dalyvaus diskusijose ir betarpiškai bendraus su skirtingų optimizavimo sričių mokslininkais. Dalyvauti tokio lygio konferencijoje yra svarbu siekiant sužinoti naujausius mokslinius pasiekimus skirtingose optimizavimo srityse, betarpiškai susijusiose su vykdoma moksline veikla, taip pat pristatyti Europos mokslo bendruomenei savo mokslinių tyrimų rezultatus.

Finansavimo šaltinis - Projektas finansuojamas iš Europos socialinio fondo lėšų pagal priemonę Nr. 09.3.3-LMT-K-712 „Mokslininkų, kitų tyrėjų, studentų mokslinės kompetencijos ugdymas per praktinę mokslinę veiklą“.

vu logo spalvotases fondu investiciju veiksmu programa logo

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku