LTU Patekote į pirmąjį lietuvišką domeną. Daugiau informacijos

http://naujienos.vu.lt/rinkis-midas-laimek-dvigubai/

Jei dirbi ar studijuoji Vilniaus universitete, įkelk savo mokslinių tyrimų duomenų rinkinius į MIDAS (vartotojo vadovas - https://youtu.be/iG3mhbWlYBQ) ir dalyvauk žaidime. Už kiekvieno mokslinio tyrimo duomenų rinkinio ir (arba) jo metaduomenų publikavimą įgyjamas vienas akcijos numeris, galiojantis tuo metu vykstančio žaidimo etapo metu: I etapas – nuo 2017 m. spalio 1 d. iki 2017 m. spalio 31 d., II etapas – nuo 2017 m. lapkričio 1 d. iki 2017 m. gruodžio 1 d.

Kai renkiesi MIDAS, laimi dvigubai – asmeninę mokslo bibliometrinę analizę pagal Web of  Science™ ir Scopus™ duomenis bei 100 eurų vertės dovanų kuponą moksliniams leidiniams įsigyti. Kiekvieną akcijos etapą išrenkama po 10 dovanų rinkinių laimėtojų. Dalyvis gali laimėti daugiau nei vieną prizų rinkinį, bet ne daugiau kaip du per visą akcijos laikotarpį.

Daugiau informacijos: https://biblioteka.vu.lt/midas-akcija?vu

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku