LTU Patekote į pirmąjį lietuvišką domeną. Daugiau informacijos

2017 m. balandžio 22 d. organizuojamas renginys MARŠAS UŽ MOKSLĄ. Jo iniciatyvą Lietuvoje iškėlė grupelė Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centro mokslininkų, prie jos dabar jau prisijungė ir kitų mokslo institucijų ir verslo įmonių žmonės.

JAV kilusi iniciatyva ir analogiški renginiai kitose pasaulio šalyse paskatino susiorganizuoti mus, kolegų grupelę, ir apsispręsti, kad prie tokios iniciatyvos turėtų prisidėti ir Lietuva. Šiandien jau skelbiama, kad iniciatyva išplito daugiau kaip 500 miestų visame pasaulyje. Tai bus globalus maršas, kuriame kviečiami dalyvauti visi neabejingi mokslui žmonės – ne tik mokslininkai ir tyrėjai. Manome, kad ir prijaučiančiųjų dalyvavimas ypač svarbus.

Maršrutas: žygiuosime nuo Vašingtono aikštės Vilniuje (pagerbdami amerikiečių mokslininkų iniciatyvą) iki M. Mažvydo bibliotekos (žinių simbolis).
Maršo pradžia – 14 val.

Esame sukūrę dvi lietuviškas paskyras, kuriose rasite daugiau informacijos apie organizuojamą renginį:
MARŠAS UŽ MOKSLĄ LIETUVOJE
FACEBOOK GRUPĖ

Taigi kviečiame jungtis ir sukurti bendrą Lietuvos mokslininkų ir piliečių, suvokiančių mokslo reikšmę valstybei ir šiuolaikinės visuomenės kūrimui, sambūrį.

Dėkodami už palaikymą ir kviesdami prisijungti –
Organizatoriai

PLAKATAS

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku