LTU Patekote į pirmąjį lietuvišką domeną. Daugiau informacijos

Vilniaus universiteto Bendruomenės reikalų prorektorės Birutės Švedaitės-Sakalauskės vardu norėtume pakviesti Jus į VU senjorų dieną, kuri šiais metais vyks birželio 6 dieną.
 
VU senjorų diena yra graži tradicija – ankstesniais metais turėjome galimybę aplankyti CERN parodą, Valdovų rūmus. O štai 2017-aisiais nusprendėme pasiūlyti Jums galimybę aplankyti Vingio parke esantį VU Botanikos sodo skyrių. Tai – ypatinga veita, nuo XVI a. pr. priklausiusi garbingiausiai ir didingiausiai LDK Radvilų giminei. Vingio šilas ir dabartinė skyriaus teritorija yra sietina su farmacijos mokslų pradžia, čia jėzuitų auginamos vaistažolės buvo plačiai naudojamos vaistams gaminti.
 
VU senjorų lauks VU Botanikos sodo Vingio skyriaus vadovė dr. Regina Juodkaitė (nuotraukoje dešinėje), ji parodys mums augalų kolekcijas, tolimiausias sodo kerteles, slaptus jėzuitiško sodo vartelius, ypač retus ir Lietuvoje nematytus medžius.
 
VU senjorams skirtas laikas yra 2017 metų birželio 6 diena. Prašome pasirinkite Jums patogų laiką:

1 grupė. Ekskursija prasideda 11:00 val.
2 grupė. Ekskursija prasideda 13:00 val.
3 grupė. Ekskursija prasideda 15:00 val.


Po ekskursijos galėsime ramiai pasišnekučiuoti ir pabendrauti. Labai kviečiame atsinešti ko nors skanaus (kaip sakoma, sau ir draugui). Vingyje mūsų visų lauks arbata ir bandelės, bet juk visada smagu pasivaišinti ir naminiu pyragu ar sumuštinukais.
 
Jei norėtumėte rezervuoti konkretų laiką savo fakulteto senjorų klubui, praneškite
 
Būtinai pasidalinkite šia žinute su savo kolegomis!

20170529 file16947 


Ačiū –
Urtė Lina Orlova

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku