LTU Patekote į pirmąjį lietuvišką domeną. Daugiau informacijos

esec vu logo didelis

Vilniaus universiteto elektroninių studijų ir egzaminavimo centras balandžio mėnesį skelbia e. technologijų mokymosi mėnesiu ir VU dėstytojus bei kitus darbuotojus kviečia į mokymų ciklą, kurį sudarys net devyni įvairūs mokymai.

Šiuose mokymuose bus taikomi įvairūs mokymo metodai – vykdomi tradiciniai seminarai, o taip pat bus siūlomas ir vienas mišrus kursas. Tai reiškia, kad dėstytojai mokysis savarankiškai, o konsultacijos vyks elektroniniais laiškais, Skype konferencijomis ir pan.

Mokymų puslapyje Jūs rasite visų rengiamų mokymų aprašymus bei video pristatymus. Jūs turite galimybę rinktis vieno seminaro kelias Jums tinkamas datas. Seminaras įvyks susidarius susiformavus grupei. Visus užsiregistravusius apie mokymų eigą informuosime elektroniniu paštu, likus parai iki mokymų pradžios.

Visą informaciją apie mokymus, mokymų pristatymus, rasite adresu: https://www.esec.vu.lt/lt/mokymai

Visą kvietimo tekstą galite persiųsti interaktyviu PDF formatu: https://goo.gl/g1Pa1A
Registruotis į mokymus galite adresu: https://goo.gl/5RQBlc

Jei turite klausimų - kreipkitės į savo ESEC kuratorius arba bendru elektroninio pašto adresu arba telefonu +370 5 239 87 59.

Laukiame Jūsų mūsų mokymuose.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku