LTU Patekote į pirmąjį lietuvišką domeną. Daugiau informacijos

Nuo spalio 26 d. iki lapkričio 21 d. Vilniaus universitete (VU) studijų veiklos bus vykdomos nuotoliniu būdu.

Išimtis, VU rektoriaus Rimvydo Petrausko teigimu, būtų taikoma tik laboratoriniams ir kitiems praktiniams užsiėmimams, kuriems reikalinga VU esanti įranga, taip pat veikloms, būtinoms studijuojančiųjų baigiamiesiems darbams rengti.

„Ačiū visiems už supratimą ir susitelkimą, kuris leidžia universiteto gyvenimui sėkmingai tęstis ir tokiomis neapibrėžtomis aplinkybėmis. Vis dėlto mūsų visų sveikata yra svarbiausias prioritetas,  todėl raginu į tai žiūrėti atsakingai“, – sako VU rektorius prof. R. Petrauskas.

Nuo spalio 26 d. keisis ir VU Bibliotekų (VU bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centro (MKIC), Centrinės bibliotekos ir kamieninių akademinių padalinių bibliotekų) darbo specifika – bus aptarnaujami tik Universiteto bendruomenės nariai, pateikę galiojančius pažymėjimus. Išimties tvarka gali būti aptarnaujami iš anksto užsiregistravę išorės lankytojai, norintys naudotis Centrinės bibliotekos Retų spaudinių ir Rankraščių skyriuose saugomais kultūros paveldo dokumentais.

Rektorius atkreipė dėmesį, kad minėtu laikotarpiu VU vykdomos suaugusiųjų neformaliojo švietimo programos taip pat turėtų būti tęsiamos nuotoliniu būdu, o jei to padaryti neįmanoma, laikinai stabdomos. Visos kitos administracinės VU veiklos gali būti tęsiamos užtikrinant būtinas saugumo rekomendacijas, tačiau rektorius skatina padalinių vadovus atsakingai peržiūrėti savo komandų darbą ir naudotis galimybe planuoti jį pamainomis.

Visa informacija, susijusi su koronaviruso situacijos valdymu VU, skelbiama specialiame VU tinklalapio Covid-19 polapyje.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku