LTU Patekote į pirmąjį lietuvišką domeną. Daugiau informacijos

lmt logoLietuvos mokslo taryba kviečia doktorantus teikti paraiškas paramai akademinėms išvykoms 2018 metų II pusmetį gauti


Paraiškos priimamos iki 2018 m. gegužės 15 d. 24.00 val.
Paramą galima gauti mokslinėms išvykoms, kurios prasidės ne anksčiau kaip 2019 m. sausio 2 d. ir baigtis ne vėliau kaip 2020 m. gruodžio 31 d.

 

 

Galimi pareiškėjai

Paraiškas gali teikti visų mokslo ir meno sričių I–IV metų nuolatinių studijų ir I–VI metų ištęstinių studijų mokslo doktorantai, vykdantys mokslinius tyrimus ir turintys iki doktorantūros ar doktorantūros metu paskelbtų ar priimtų spausdinti mokslinių darbų, ir meno doktorantai, vykdantys tyrimus ir (ar) kuriantys, atliekantys ir viešai pristatantys meno kūrinius ir turintys kultūros ir meno leidiniuose paskelbtų ar priimtų spausdinti tyrimų ir (ar) sukurtų, atliktų ir viešai pristatytų meno kūrinių.

Paraiškas teikiančių doktorantų doktorantūros studijos turi būti apmokamos Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis (įskaitant ES paramos fondų lėšas) arba jiems turi būti mokama studijų stipendija studijoms nuolatinės studijų formos doktorantūroje.

Paraiškų teikimo tvarka

Paraiška teikiama elektroniniu būdu, užpildant formą elektroninėje sistemoje iki 2018 m. gegužės 15 d. 24 val. Kartu su paraiška privaloma pateikti institucijos rekomendaciją skirti paramą akademinei išvykai.

Paramos dydis, jos išmokėjimas ir remiamos išlaidos

Vienai paramai akademinei išvykai gali būti skirta iki 1140 Eur. Konkrečiai finansuojamai akademinei išvykai skiriamos paramos dydį nustatys Lietuvos mokslo tarybos pirmininkas, tvirtindamas kvietimo rezultatus.

Akademinė išvyka finansuojama išlaidų kompensavimo ir avansinio apmokėjimo būdais, pervedant lėšas doktoranto mokslo ir studijų institucijai. Remiamos šios išlaidų rūšys: dienpinigiai (arba maitinimo išlaidos), kelionės išlaidos, gyvenamojo ploto nuomos išlaidos, renginio dalyvio mokestis, draudimo išlaidos, vizos mokestis. Apmokamos tik tos išlaidos, kurios yra pagrįstos išvykos metais išrašytais ir (ar) apmokėtais dokumentais.

Papildoma informacija

Atkreipiame pareiškėjų dėmesį į tai, kad nėra finansuojama: 1) išvykos atlikti mokslinį darbą, skaityti paskaitų ar rinkti medžiagos moksliniam darbui, 2) išvykos į tarptautinius renginius (išskyrus tarptautinius seminarus ar mokyklas), jei doktorantas nenumato pristatyti pranešimo ar meno kūrinio.

 

Išsamesnę informaciją teikia vyriausioji specialistė Gražina Adamonytė tel. (8 5) 236 0500, e. p.

 
Daugiau informacijos >>>

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku