LTU Patekote į pirmąjį lietuvišką domeną. Daugiau informacijos

Jau paskelbtas paraiškų konkursas vykdyti didelės apimties mokslinių tyrimų sumanios specializacijos kryptyse projektus Lietuvojesumanios specializacijos kryptyse projektus Lietuvoje, kuriems vadovautų užsienio ir Lietuvos mokslininkai. Naudojantis Europos Sąjungos fondų lėšomis protų pritraukimui ir reintegracijai vienam projektui  numatyta didžiausia galima skirti finansavimo lėšų suma  -   1 mln. eurų.

Kvietimui numatytas finansavimas – 14,481 mln. eurų.

 

Tikimasi, jog didelio biudžeto projektai paskatins Lietuvoje burti savo mokslininkų grupes tarptautinį pripažinimą turinčius užsienio, taip pat ir lietuvių kilmės, tyrėjus, ir perduoti patirtį ar tyrimų metodus ir pasiekti mokslinių rezultatų, naudojantis Lietuvoje turima mokslinių tyrimų infrastruktūra.

 

Pridedame „Protų pritraukimas ir reintegracija (SMART)“ konkursui skirtą lankstinuką  lietuvių (PDF) ir  anglų (PDF)  kalbomis ir kviečiame aktyviai dalyvauti šiame kvietime.

Paraiškų teikimo terminas – 2018 m. gegužės 28 d.

 

Balandžio 18 d. Lietuvos mokslo taryba organizuoja renginį, pristatantį šį kvietimą. Daugiau informacijos bus paskelbta vėliau.

 

Daugiau informacijos apie kvietimą: https://goo.gl/xNTdu6

 

 

Apie Jūsų ketinimą dalyvauti šioje priemonėje – prašome informuoti Saulių Maskeliūną iki balandžio 12 d.  

 

 

VU Mokslo ir inovacijų departamente dėl šio kvietimo sąlygų konsultuoja:

Donatas Jodauga, tel. (8 5) 236 6068, ;

Žemartas Budrys, tel. (8 5) 219 3298, ;

Vaida Garmuvienė, tel. (8 5) 219 3298, .

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku