LTU Patekote į pirmąjį lietuvišką domeną. Daugiau informacijos

Tarpregioninio bendradarbiavimo Interreg Europe programa paskelbė 3-iąjį kvietimą teikti projektų paraiškas. Būsimųjų projektų paraiškas galima teikti š. m. kovo 1 d. – birželio 30 d.
Kvietimą (anglų kalba) galite atsisiųsti čia >>>
 

interreg europe logo

Laukiamos projektų paraiškos pagal visus programos prioritetus, tačiau projektų partneriai yra kviečiami užsukti į programos tinklapį adresu www.interregeurope.eu/discover-projects ir pasitikrinti savo idėjos inovatyvumą apžvelgus jau įgyvendinamus projektus ir savo projekto paraiškoje pagrįsti, kuo būsimo projekto veiklos skiriasi nuo jau įgyvendinamų projektų veiklų. Atkreiptinas dėmesys, jog ypatingai laukiamos projektų paraiškos pagal šiuos programos prioritetus: MVĮ konkurencingumo didinimas, Anglies dioksido kiekį mažinančių technologijų skatinimas ir Aplinkos ir išteklių efektyvus naudojimas. Pagal populiariausią prioritetą Moksliniai tyrimai, technologinė plėtra ir inovacijos jau išdalinta apie 75 proc. projektams finansuoti skirtų programos lėšų.

Interreg Europe programos atstovai siūlo įvairią pagalbą partneriams rengiant ir teikiant projektų paraiškas, konsultuoja projektų paraiškų ruošimo ir talpinimo programos sistemoje klausimais tiesioginės konsultacijos internetu metu.
Detali informacija apie kvietimą, paraiškos forma ir papildomi dokumentai yra patalpinti programos tinklapyje adresu www.interregeurope.eu/projects/apply-for-funding/ 

Trumpai primename, kad Interreg Europe programos tikslas yra Tarpregioninio bendradarbiavimo pagalba gerinti politikos krypčių ir programų regioninei plėtrai įgyvendinimą, daugiausia programų pagal Investicijų į ekonomikos augimą ir darbo vietų kūrimo tikslą ir kai tinkama pagal Europos teritorinio bendradarbiavimo tikslą, skatinant keitimąsi patirtimi ir politikos mokymąsi tarp regionų.

Daugiau informacijos apie programą: www.interregeurope.eu 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku