LTU Patekote į pirmąjį lietuvišką domeną. Daugiau informacijos

 

2019 m. sausio 24 d. 9.30 val.

Lietuvos mokslo tarybos Didžiojoje salėje (Gedimino pr. 3, Vilnius)

 

Konferenciją organizuoja  Lietuvos mokslo taryba kartu su Švietimo ir mokslo ministerija ir Lietuvos mokslo ryšių biuru Briuselyje LINO.

Renginio tikslas – pristatyti pasirengimą naujajai Europos Sąjungos moksliniųtyrimų ir inovacijų bendrajai programai „Europos Horizontas“ 2021–2027 metams Lietuvos institucijoms, įmonėms, tyrėjams ir mokslininkams bei visuomenei ir aptarti Lietuvos dalyvavimo joje galimybes ir iššūkius. (Prisegama preliminari programa.)

Konferencijoje dalyvaus ir pranešimą skaitys Europos Komisijos Mokslinių tyrimų ir inovacijų generalinio direktorato generalinis direktorius Jean-Eric Paquet, taip pat bus pristatomi Lietuvos dalyvavimo rezultatai programoje „Horizontas 2020“ bei pasiūlymai būsimai programai „Europos horizontas“. Antroje renginio dalyje bus aptariamas nacionalinių kontaktinių (NCP) asmenų vaidmens stiprinimas būsimojoje „Europos horizontas“programoje.

Maloniai kviečiame registruotis įrenginį iki 2019 m. sausio 22 d.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku