LTU Patekote į pirmąjį lietuvišką domeną. Daugiau informacijos

Gerbiami Vilniaus universiteto Duomenų mokslo ir skaitmeninių technologijų instituto darbuotojai,

informuojame, jog vadovaujantis Lietuvos Respublikos darbo kodeksu, Vilniaus universitete organizuojami pakartotini darbo tarybos rinkimai.

Kviečiame visus, kurie Vilniaus universitete dirbate ilgiau kaip 3 mėnesius, kovo 7–8 dienomis aktyviai balsuoti rinkimuose. Jūsų balsavimo vietos adresas – Matematikos ir informatikos fakultetas, Akademijos g. 4, 207 kab., Vilnius. Balsavimo laikas – nuo 9:00 iki 16:00.

Darbo taryba yra nepriklausomas, visiems darbuotojams atstovaujantis organas, kurio nariai yra renkami iš darbuotojų tarpo. Pagrindinės darbo tarybos funkcijos, kaip tai numato Lietuvos Respublikos darbo kodeksas – dalyvauti darbdavio informavimo ir konsultavimo procedūrose, susijusiose su darbo, socialinėmis ir kitomis darbuotojams aktualiomis sąlygomis.

Atsižvelgiant į Vilniaus universiteto darbuotojų skaičių, darbo tarybą sudarys 11 narių ir jie bus renkami 3 metų kadencijai.

Daugiau informacijos apie kandidatų kėlimo tvarką, rinkimų komisijos narius ir kitą aktualią informaciją galite rasti internete www.vu.lt/rinkimai arba teirautis telefonu 85 268 6976, Darbo tarybos rinkimų komisijos pirmininkė Bernadeta Lažauninkaitė.

 

Darbo Tarybos MIF rinkimų komisijos narys:

Viktor Medvedev,

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku