LTU Patekote į pirmąjį lietuvišką domeną. Daugiau informacijos

studijos2017 logo2017 metų vasario 2-4 dienomis Litexpo parodų rūmuose vykstančioje Tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje „Studijos 2017“ Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos instituto atstovai pristato naują Informacinių sistemų inžinerijos studijų programą.

Parodos metu Vilniaus universiteto stendą aplankė Vilniaus meras Remigijus Šimašius, buvęs LR Švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavičius, Vilniaus universiteto rektorius Artūras Žukauskas kartu su universiteto prorektoriais. Nauja studijų programa aktyviai domėjosi būsimi studentai. Jiems buvo papasakota apie programos turinį, dalykus, būsimos karjeros, baigus studijas, galimybes.

Informacinių sistemų inžinerijos studijų programos turinys nuo pat programos kūrimo pradžios buvo kruopščiai derinamas su verslo partneriais. Dėl studijų turinio ir reikiamų kompetencijų ugdymo jau dabar yra užmegzti kontaktai su įmonėmis „Visma“, „Tieto“, „Adform“, vyksta glaudus bendradarbiavimas su „Western Union“ ir BAIP grupės įmonių atstovais.

Esminis studijų programos skirtumas nuo jau esamų – duomenų analitikos žinių įgijimas, orientuotas į procesus ir metodus, leidžiantis išugdyti verslui būtinas kompetencijas – didžiųjų duomenų analitikos, debesų kompiuterijos, verslo procesų analizės ir automatizavimo, taip pat vadybos. Minėtoms kompetencijoms ugdyti šioje studijų programoje iš galimų pasirinkti 100 ECTS kreditų (skirtingose 4 pasirenkamųjų dalykų grupėse) skiriama net 60. Be to, studijų programa numato papildomas praktinių įgūdžių formavimo priemones – 25 kreditai numatyti praktiniams įgūdžiams lavinti įmonėse. 

Daugiau informacijos apie Informacinių sistemų inžinerijos studijų programą rasite: www.mii.lt/studijos 

Kontaktai pasiteiravimui:

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku