LTU Patekote į pirmąjį lietuvišką domeną. Daugiau informacijos

Jaunasis kolega,

pastatasV. Valuckienės nuotr. Esi magistrantas ar jau baigęs magistrantūrą? Norėtum pristatyti savo magistro darbo tyrimus kolegoms iš kitų universitetų? Dalyvauk mokslinėje konferencijoje „Lietuvos magistrantų informatikos ir IT tyrimai“, kuri vyks 2024 m. gegužės 10 d. Lietuvos mokslų akademijoje (Gedimino pr. 3, Vilnius). Konferencijoje gali būti pristatomi įvairūs tyrimai ir taikymai informatikos ir IT srityse.

Konferenciją organizuoja Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakulteto Duomenų mokslo ir skaitmeninių technologijų institutas (https://www.mii.lt) ir Lietuvos mokslų akademija (http://www.lma.lt).

Renginio programa

Ką reikia daryti? Iki balandžio 15 d. pateik straipsnį siųsdamas jį elektroniniu paštu . Galimi du straipsnių tipai: 4–6 puslapių straipsnis arba trumpas 2 puslapių straipsnis. Straipsniai gali būti lietuvių arba anglų k. Straipsnių šabloną galima parsisiųsti čia: http://tinyurl.com/itmag. Prieš konferenciją bus išleistas konferencijos darbų rinkinys. Gal tai bus tavo pirmasis publikuotas tiriamasis darbas? Su ankstesnės konferencijos darbais galima susipažinti čia: https://www.zurnalai.vu.lt/open-series/article/view/32211.

Kokia nauda? Visų pirma, smagu pajausti, kad tu gali padaryti daug. Antra, savo magistro baigiamajame darbe galėsi nurodyti, kad tyrimų rezultatai buvo pristatyti konferencijoje ir publikuoti konferencijos darbuose. Į tai gali būti atsižvelgta, vertinant baigiamąjį darbą.

2024 02 07 konferencija it mag pavSukurtas DALL·E

Kas toliau? Jei patinka gilintis į įdomias mokslines problemas, ieškoti jų sprendimo būdų, tavęs laukia doktorantūros studijos. Stojant į doktorantūrą, dažnai vertinama, ar pretendentas turi publikuotų mokslinių darbų. Dalyvavimas šioje konferencijoje ir straipsnio publikavimas gali būti įrodymas, kad tu pasirengęs doktorantūros studijoms.

Be to, konferencijoje gali dalyvauti ir savo tyrimų rezultatus pristatyti ne tik I ir II kurso magistrantai, bet jau ir baigusieji magistrantūros studijas, taip pat bakalauro studijų studentai.

Kiek tai tau kainuos? Jokio konferencijos dalyvio mokesčio nėra.

Nepražiopsok datų:

2024-03-31 Straipsnių pateikimas pratęstas iki 2024-04-15;

2024-04-25 Informavimas apie straipsnių priėmimą;

2024-05-02 Konferencijos programa;

2024-05-10 Konferencija.

Kilo klausimų? Kreipkis į organizatorius.

Olga Kurasova 
Jolita Bernatavičienė  
Gintautas Dzemyda
Julius Žilinskas 

 

Pagarbiai,

Organizatoriai

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku