LTU Patekote į pirmąjį lietuvišką domeną. Daugiau informacijos

 doktorantura

2023 m. gegužės 9 d., Gedimino pr. 3, Vilnius

Jaunasis kolega,

pastatasV. Valuckienės nuotr. Esi magistrantas ar jau baigęs magistrantūrą? Norėtum pristatyti savo magistro darbo tyrimus kolegoms iš kitų universitetų? Dalyvauk mokslinėje konferencijoje „Lietuvos magistrantų informatikos ir IT tyrimai“, kuri vyks 2023 m. gegužės 9 d. Lietuvos mokslų akademijoje (Gedimino pr. 3, Vilnius). Konferencijoje gali būti pristatomi įvairūs tyrimai ir taikymai informatikos ir IT srityse.

Konferenciją organizuoja Vilniaus universiteto Duomenų mokslo ir skaitmeninių technologijų institutas (https://www.mii.lt) ir Lietuvos mokslų akademija (http://www.lma.lt).

Ką reikia daryti? Iki gegužės 1 d. pateik 4-6 puslapių straipsnį arba išplėstą 1-o puslapio santrauką siųsdamas jį elektroniniu paštu . Straipsniai ir santraukos gali būti lietuvių arba anglų k. Straipsnių šabloną galima parsisiųsti čia: http://tinyurl.com/itmag. Santrauką reikia ruošti pagal tą patį šabloną. Prieš konferenciją bus išleistas konferencijos darbų rinkinys. Gal tai bus tavo pirmasis publikuotas tiriamasis darbas? Su ankstesnės konferencijos darbais galima susipažinti čia: https://www.zurnalai.vu.lt/open-series/article/view/24025, https://www.zurnalai.vu.lt/open-series/article/view/27518.

Kokia nauda? Visų pirma, smagu pajausti, kad tu gali padaryti daug. Antra, savo magistro baigiamajame darbe galėsi nurodyti, kad tyrimų rezultatai buvo pristatyti konferencijoje ir publikuoti konferencijos darbuose. Į tai gali būti atsižvelgta, vertinant baigiamąjį darbą.

lma

Kas toliau? Jei patinka gilintis į įdomias mokslines problemas, ieškoti jų sprendimo būdų, tavęs laukia doktorantūros studijos. Stojant į doktorantūrą, dažnai vertinama, ar pretendentas turi publikuotų mokslinių darbų. Dalyvavimas šioje konferencijoje ir straipsnio publikavimas gali būti įrodymas, kad tu pasirengęs doktorantūros studijoms.

Be to, konferencijoje gali dalyvauti ir savo tyrimų rezultatus pristatyti ne tik I ir II kurso magistrantai, bet jau ir baigusieji magistrantūros studijas, taip pat bakalauro studijų studentai.

Kiek tai tau kainuos? Jokio konferencijos dalyvio mokesčio nėra.

Nepražiopsok datų:

2023-04-14 Straipsnių ir santraukų pateikimas pratęstas iki 2023-05-01;

2023-05-04 Informavimas apie straipsnių priėmimą;

2023-05-05 Konferencijos programos paskelbimas;

2023-05-09 Konferencija.

 

Kilo klausimų? Kreipkis į organizatorius.

Olga Kurasova 
Julius Žilinskas 
Jolita Bernatavičienė  
Gintautas Dzemyda  

 

Pagarbiai,

Organizatoriai

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku