LTU Patekote į pirmąjį lietuvišką domeną. Daugiau informacijos

20170906 lrvyriausybesposedis

Instituto vyriausiasis mokslo darbuotojas J. Žilinskas paskirtas Lietuvos Respublikos Vyriausybės komisijos - Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų strateginės tarybos ekspertu.

LR Ministro Pirmininko potvarkiu 2017 m. liepos 5 d. sudaryta Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų strateginė taryba. Ši taryba strateginiu lygiu koordinuoja studijų, mokslinių tyrimų, eksperimentinę ir inovacijų plėtrą, taip pat vertina Lietuvos mokslo ir inovacijų politikos kaitos gairių, studijų, mokslo, technologijų ir inovacijų strateginių dokumentų įgyvendinimo eigą ir teikia Lietuvos Respublikos Vyriausybei rekomendacijas dėl jų įgyvendinimo tobulinimo. Tarybą sudaro dvylika narių ir dvylika ekspertų. Ekspertai deleguoti vadovaujantis Prioritetinėmis mokslinių tyrimų ir eksperimentinės (socialinės, kultūrinės) plėtros ir inovacijų raidos (sumanios specializacijos) kryptimis (6 atstovai iš mokslo ir studijų institucijų, 6 atstovai - iš verslo).

Daugiau informacijos:

https://lrv.lt/lt/naujienos/strategine-mokslo-ir-inovaciju-politikos-krypti-formuos-vyriausybes-komisija
http://mosta.lt/lt/mtepi-taryba

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku