LTU Patekote į pirmąjį lietuvišką domeną. Daugiau informacijos

Vilniaus universitetas kviečia abiturientus studijuoti Informacinių sistemų inžineriją pagal naują studijų programą, parengtą glaudžiai bendradarbiaujant su Lietuvos verslo atstovais.
Šia programa siekiama parengti aukštos kvalifikacijos specialistus, turinčius duomenų analitikos kompetencijas ir gebančius praktiškai taikyti įgytas žinias projektuojant, kuriant informacines sistemas bei dirbant su šiuolaikinėmis technologijomis.
  

miistudiju programos logoPrograma išskirtinė – orientuota į pažintį su verslo procesais, analitika, programų kūrimu ir technologijų taikymu sprendžiant verslo įmonėms kylančius uždavinius.

Unikalus programos turinys – dvi praktikos po 10 ir 15 kreditų studijų pabaigoje; net 60 kreditų pasirenkamųjų dalykų, leidžiančių gilintis į programavimo, duomenų apdorojimo, verslo procesų analizės klausimus, praktinių gebėjimų ugdymą ir taikymą, o tai yra sėkmingos karjeros modernioje įmonėje garantas.

Programos dėstytojai – nuolat tobulėjantys, dirbantys pedagoginį bei praktinį darbą projektuose, atliekantys mokslinius tyrimus dirbtinio intelekto, daiktų interneto, debesų technologijų, optimizavimo, našių skaičiavimų, vaizdų ir garso signalų apdorojimo srityse. Studijų metu įgytos žinios ir kompetencijos leis absolventams tapti aktyviais technologijų pažangos dalyviais, sėkmingai įsidarbinti ir siekti profesinės karjeros. Dėl studijų turinio, kompetencijų ugdymo ir studentų praktikų organizavimo yra užmegzti kontaktai su įmonėmis „Visma“, „Tieto“, „Adform“, vyksta glaudus bendradarbiavimas su „Western Union“ ir „BAIP“ grupės įmonių atstovais.

Jei patinka informatika ir domina naujos technologijos bei išmanūs sprendimai, ši studijų programa užtikrins, kad tavo pomėgiai taptų sėkmingos karjeros pagrindu.

Daugiau informacijos apie programą galite rasti čia: https://www.mii.lt/bakalauro-studijos/studiju-informacija

 

   

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku