LTU Patekote į pirmąjį lietuvišką domeną. Daugiau informacijos

Džiaugiamės Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos instituto profesoriui habil. dr. Antanui Žilinskui paskirtu apdovaojimu už pasiekimus globalios optimizacijos srityje. Apdovanojimas buvo įteiktas konferencijoje The 2nd International Conference NUMTA 2016, Numeric Computations: Theory and Algorithms, vykusioje 2016 m. birželio 19-25 d., Pizzo Calabro, Italijoje. Linkime gerbiamam Kolegai ir toliau skinti pasaulinius laurus!

Konferencijos tikslas – apsvarstyti naujausius perspektyviausių tyrimų rezultatus informatikos ir taikomosios matematikos sankirtoje. Viena pagrindinių temų buvo globalioji optimizacija.

Prof. A. Žilinskas kaip kviestinis pranešėjas šioje konferencijoje skaitė plenarinę paskaitą apie statistiniais modeliais pagrįstus globaliosios optimizacijos metodus. Šios tematikos tyrimus profesorius vykdo nuo savo mokslinės veiklos pradžios.

Daugiau apie šią konferenciją ir prof. Antano Žilinsko apdovanojimą rasite Vilniaus universiteto interneto svetainėje.

Apdovanojimas prof. Antanui Žilinskui

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku