LTU Patekote į pirmąjį lietuvišką domeną. Daugiau informacijos

dagiene IOI apdovanojimas 2022

Vilniaus universitete (VU) kiekvienų metų pabaigoje mokslo darbuotojams skiriamos Rektoriaus mokslo premijos. Vienas iš šių metų premijos laureatų VU Matematikos ir informatikos fakulteto dėstytojas, Duomenų mokslo ir skaitmeninių technologijų instituto vyriausiasis mokslo darbuotojas ir profesorius, o taip pat Blokų grandinių mokslinės grupės vadovas Remigijus Paulavičius.

Prof. dr. Remigijus Paulavičius per 2022 metus, kartu su bendraautoriais, publikavo 4 mokslinius straipsnius tarptautiniuose aukšto rango žurnaluose: 3 iš jų priklauso „Web of Science“ Q1 kvartilei (vienas iš jų TOP-10 žurnale), 1 – Q2 kvartilei. Visose šiose publikacijose R. Paulavičius yra paskutinysis, kaip darbo vadovo ir didžiąja dalimi idėjos sumanytojo, autorius. Todėl R. Paulavičiaus indėlis prie visų šių publikacijų yra didelis, o bendrą visų jo mokslo darbų svarbą srityje rodo ir aukštas cituojamumas (per ne pilnus 2022 m., pagal Google Mokslinčių, jo darbai pacituoti daugiau nei 145 kartus).

Daugiau apie prof. dr. Remigijaus Paulavičiaus pasiekimus skaitytike MIF tinklalapyje.

 

Nuoširdžiai sveikiname ir linkime sėkmės tolesniuose darbuose!

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku