LTU Patekote į pirmąjį lietuvišką domeną. Daugiau informacijos

brazdziunas3 300x4361937–2005

 

J. Masiulis gimė 1937 m. sausio 9 d. Radviliškio raj. Prastavonių k. 1963 m. baigęs Kauno Politechnikos institutą (dabar KTU), kur įgijo inžinieriaus radiotechniko specialybę, pradėjo dirbti tuometiniame MA Fizikos ir matematikos (nuo 1990 m. Matematikos ir informatikos) institute, kuriame dirbo iki pat mirties: pradžioje - Elektroninių skaičiavimo mašinų laboratorijoje vyr. inžinieriumi, vėliau Techninės kibernetikos sektoriaus mokslo darbuotoju. 1976  m., įkūrus  Informacijos ir patentų skyrių, J.Masiulis tapo jo vadovu ir vadovavo jam iki 2005 m.

J. Masiulio mokslinio dirbo sritys - patikimumo teorija. Paskelbė apie 90 mokslinių publikacijų, skaitė pranešimus konferencijose, gavo 10 išradimų autorinius liudijimus. 1975 m. apgynė technikos mokslų kandidato (dr.) disertaciją.

J. Masiulis buvo ne tik darbštus, pareigingas, kropštus darbuotojas, bet ir kuklus, tolerantiškas žmogus, rūpestingas tėvas ir vyras. 

Dr. Jonas Masiulis po sunkios ligos mirė 2005 m. spalio 14 d. Palaidotas Kairėnų kapinėse Vilniuje.


 

Paruošė MII administracija

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku