LTU Patekote į pirmąjį lietuvišką domeną. Daugiau informacijos

rimantas_morkvenas1964–2021

 

Eugenijus Kurilovas gimė 1964 m. kovo 8 d.

2003-2007 metais studijavo doktorantūroje Matematikos ir informatikos institute. 2008 metais sėkmingai apgynė disertaciją Švietimo išteklių ir paslaugų skaitmeninės bibliotekos sudedamųjų dalių sąveikumo problemos.

2014 m. suteiktas docento vardas Vilniaus Gedimino Technikos universitete.

Eugenijaus mokslinių tyrimų sritis: išmanosios technologijos švietimui ir mokymuisi individualizuoti ir mobiliosios technologijos švietime.

Eugenijaus indėlis į Lietuvos švietimą ir mokslą yra unikalus. Nuo 2001 metų dirbdamas Švietimo informacinių technologijų centre jis vadovavo IKT diegimo švietime Lietuvoje ir pasaulyje projektams: eTwinning, P2V, CALIBRATE, iCLASS, INSPIRE, , eQNet, iCOPER, EdReNe, iTEC, Creative Classroom Lab, Living Schools Lab.

Nuo 2015 metų tęsė taikomuosius mokslo projektus mokykloms Vilniaus universitete įgyvendinant 2015–2019 m. tyrimų programą „Išmaniųjų technologijų taikymo mokymui, mokymuisi ir kultūrinei terpei tyrimai“, plėtojo pažangias intelektualios ateities mokyklos idėjas. Parašė 109 aukšto lygio publikacijas, 2 monografijas ir 4 skyrius kitose mokslinėse knygose. Virš 10 publikacijų buvo apdovanotos įvairiais apdovanojimais ir pelniusios tarptautinį pripažinimą, iki dabar yra ypač gausiai cituojamos (eLABa-oje nuo 2005 m. registruotos Eugenijaus Kurilovo publikacijos). Įgyvendino tarpdisciplininius mokslinius tyrimus įvairiose srityse: IKT švietime ir ugdyme, e. Mokymasis, nuotolinis mokymasis, Skaitmeninės saugyklos, technologijomis grįstas mokymasis, mokymosi mokslai.

Doc. dr. Eugenijus Kurilovas po sunkios ligos mirė 2021 m. balandžio 8 d. Palaidotas Kairėnų kapinėse, Vilnius.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku