Angliškai
28-tas seminaras
Europos darbo grupė „Finansų modeliavimas“

2001 m. gegužės 3-5 d.
VILNIUS, LIETUVA

Gedimino pilis ir paminklas, Vilnius

DALYVIO MOKESTIS

Dalyviai turi sumokėti 150 USD organizacinį mokestį iki 2001 m. balandžio 20 d. arba 200 USD, jei mokės po šios dienos, (lydintys asmenys - po 50 USD). Dalyviai iš Baltijos ir NVS šalių turi sumokėti 150 Lt (37,5 USD) iki 2001 m. balandžio 20 d. arba 200 Lt (50 USD) - po šios dienos (lydintys asmenys po 50 Lt).

Mokestis skirtas techninio-organizacinio darbo, individualaus dalyvio paketo (segtuvas, programa, tezės, ir pan.), kavos pertraukėlių, maitinimo, ekskursijos bei susipažinimo susitikimo išlaidoms padengti.

Į turinį


APMOKĖJIMAS

Apmokėjimo būdai (litais):
Į turinį


REGISTRAVIMASIS

Jeigu norite dalyvauti seminare, maloniai prašome užpildyti
registracijos kortelę ir išsiųskite paštu/faksu/e-paštu į seminaro sekretoriatą. Jeigu seminare nedalyvausite, bet norite tapti Europos darbo grupės „Finansų modeliavimas“, pažymėkite tai kortelėje ir atsiųskite ją į sekretoriatą. Tuomet Jūs automatiškai būsite laikomas grupės nariu. Iš grupės narių sąrašų būsite išbrauktas, jei du kartus iš eilės nepranešite apie savo dalyvavimą/nedalyvavimą grupės seminaruose.

Į turinį


APGYVENDINIMAS

Seminaro dalyviai bus apgyvendinami Žemės ūkio ministerijos konferencijų ir mokymo centre "Pušis", Blindžių 17, Vilnius. Nakvynės kaina vienam asmeniui 66-78 Lt per parą. Pageidaujantys galės apsigyventi gretimuose *** arba **** viešbučiuose.

Į turinį


ATVYKIMAS

Vilnius yra tiesiogiai pasiekiamas lėktuvu iš Varšuvos, Berlino, Londono, Paryžiaus, Frankfurto prie Maino ir kitų Europos miestų. Taip pat yra patogus susisiekimas traukiniu arba autobusu su Varšuva, Berlinu, Viena, Praha, Minsku, Maskva, Ryga, Talinu, St-Peterburgu.

Į turinį


Atnaujinta 2001 m. sausio 17 d.
sakal@ktl.mii.lt